03/04/2017

PHOTO MIX - MARCH 2017!

Hi guys!
Finally is April! I am really happy cause the days are longer, there is more sun and more happy people around me! Now I can't wait for summer!! Today I am coming with short post about things which have happened in March. This time we have a lot of pictures and a lot of words.. :D
Enjoy!

Hej Wam!
Witam Was w pierwszy poniedziałek kwietnia. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa poniewaz kwiecień oznacza więcej słońca, oraz uśmiechniętych ludzi... Teraz już tylko odliczać dni do wakacji!! ;)
Dziś przychodzę do Was z podsumowaniem Marca. Tym razem mamy dużo zdjęć i dużo tekstu. ;)
Zapraszam!


SPRING IS HERE!
Finally spring came to Ireland! I mean it is still rainy and windy and weather is still a little bit crazy but.. I am just really happy cause it still sunny when I am coming back from work.. This is really great feeling! Below some shot of nature and our weather.. Beautiful flowers, rainbow etc.

W końcu wiosna dotarła do Irlandii!! Wprawdzie nadal jest wietrznie i deszczowo.. Ale bardzo cieszy mnie fakt, ze kiedy wracam do domu jest jeszcze jasno! To naprawdę motywujące! Poniżej kilka zdjęć natury. Piękne kwiatki, tęcza.. Irlandia na bogato ;)


INTERNATIONAL WOMEN'S DAY!
In March we were celebrating the International Women's Day! It is really nice day! Once per year men really treating us like a princesses.. ;) Because of that day I got an amazing boquet of flowers and we went to the cinema to see ... Fifty shades of darker.. I have to say, that movie was better than I thought it will be ;)

W marcu obchodziliśmy Dzień Kobiet! To takie miłe, ze chociaż raz w roku faceci traktują nas jak prawdziwe księżniczki ;) Z tej okazji otrzymałam piękny bukiet kwiatów, a takaż wybraliśmy się do kina na .. Ciemniejsza strona Grey'a. Muszę przyznać, ze film był o wiele lepszy niż się spodziewałam ;)


MY EYELASHES!
This month I made new eyelashes. I have the 2D method now, And I can say that they are beautiful! Still natural but more spectacular! :D
If you are living in Dublin I can highly recommend one Lashes Lounge!
Million Lashes in Dublin! Exactl address you can find on Facebook. That place is amazing and beatiful! And Beata is always doing an amazing job, just look at my eyelashes!! ;)

W tym miesiącu zaopatrzyłam się w nowe rzeski. Tym razem są one zrobione metoda 2D i muszę powiedzieć, ze jestem mega zadowolona. Rzęsy nadal wyglądają naturalnie, ale trochę bardziej.. spektakularnie ;)
Jeżeli mieszkasz w Dublinie bądź w okolicy, mogę polecić jedno miejsce, gdzie zdecydowanie warto przyjść na rzeski i inne zabiegi urodowe.
Million Lashes w Dublinie. Dokładny adres znajdziecie na Fb. Samo miejsce jest niesamowicie piękne, a Beata to profesjonalistka, która zawsze daje z siebie wszystko. Tylko spójrzcie na moje piękne rzęsy! ;)SHORT TRIP TO POLAND!
This month I had a quick trip to Poland. I needed to go to the doctor and meet some of my friends. That was very quick, intensive trip but I had a really good time! Actually I don't have a lot of pictures. I don't know why I made just few of them but I will share with you this what I have. ;)

W marcu wybrałam się na kilka dni do Polski. Musiałam zrobić badania, odwiedzić rodzine.. Przyznam, ze były to bardzo intensywne cztery dni, ale mimo to spędziłam świetnie czas! Niestety nie mam zbyt wielu zdjęć, nadmiar czasu chyba spodowal, ze zrobiłam ich tylko kilka. Ale podzielę się tym co mam ;)


DINNER IN GUSTO RESTAURANT!
When I came back home we went for a dinner to really nice, Italian restaurant. We got a voucher from our friends for Christmas!! And we finally had a time to use it. Gusto restaurant is really smal, real Italian place. You can meet her Italian people, eat Italian food and be really happy. We had a bruschetta for a starter, then I got a gniochii and Kamil got duck for a main.. For a dessert we got some typical Italian something, I actually don't remember what was that, but it was very sweet and yummy! If you ever will be in Dublin I recommend to go for a quick dinner in that place!

Po powrocie z Polski wybraliśmy się na kolacje do Włoskiej restauracji.. Dostaliśmy voucher od znajomych jako prezent na Święta Bożego Narodzenia!! I w końcu mieliśmy czas, żeby go wykorzystać! Restauracja GUSTO jest mała, prawdziwa, włoska restauracja.. Pracują tutaj Włosi, serwują włoskie jedzenie i dbają o to, żebyś był zadowolony.  Jako starter wybraliśmy bruschettę, na danie główne ja wybrałam Gniochii, natomiast Kamil wybrał kaczkę. Jako deser wybraliśmy coś poleconego przez kelnera, aczkolwiek nie pamietam do końca co to było! Na pewno było bardzo słodkie i smaczne! Jeżeli będziecie szukać w Dublinie włoskiej restauracji, polecam to miejsce ;)

MY SHOPPING!
As you saw in previous post I made some shopping during this month. Shoes, candles, clothes, cosmetics.. More in my post about Essentials for Spring ;)

Jak widzieliście w poprzednim poście, w Marcu zaszalałam na zakupach.. Buty, świeczki, ubranka, kosmetyki... Więcej o tym w poście o przygotowaniach do wiosny ;)


FOOD!
In March I decided to start diet. Summer is coming and I still don't feel comfortable with my body so I started with diet.. Will see in few months if it is works or no.. :) Fingers crossed! 

W marcu rozpoczęłam dietę... Lato coraz bliżej, a ja nadal nie czuję się komfortowo z moim ciałem.. Więc rozpoczęłam dietę, zobaczymy jak mi pójdzie ;) Trzymajcie mocno kciuki!! 


That's all guys! This photo mix is longer than the others.. I am really surprised but in a good way of course! Let me know what do you think about posts like this!
I hope you will have an amazing week! 
See you soon, 
Eff! :) 

To tyle kochani! To podusmowanie jest trochę dłuższe niż te dotychczas, co mnie zaskoczyło.. Ale oczywiście w pozytywny sposób! Dajcie znać co myślicie o takich postach! 
Życzę Wam cudownego tygodnia!
Do usłyszenia,
Eff :)6 comments:

 1. Działo się w tym marcu! :)

  ReplyDelete
 2. już widać początki wiosny, uwielbiam jak wszystko kwitnie :D Pozdrawiam!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zdecydowanie! Aczkolwiek wszędzie mówią o nadchodzącym ochłodzeniu wiec miejmy nadzieje ze to tylko pogłoski ;)
   Pozdrawiam :)

   Delete
  2. lepiej żeby ładna pogoda się utrzymała! ale w Paryżu też to różnie bywa jeden dzień było mega ciepło teraz jest jesienna pogoda! A moje au pairowanie jest spoko, przyzwyczailam sie do bycia tutaj zostaje do lipca z tą rodzina i pozniej wracam do nich też na pół roku do marca. Dłużej niż planowałam ale mam nadzieję ze jeszcze bardziej podszlifuje moj francuski! A zmiana kraju przeszła mi przez myśl haha
   Do Irlandii z chęcią bym się wybrała ale niestety nie wiem kiedy to nastąi, na razie jest na mojej liście :D
   A Ty nie planujesz zmiany kraju?

   Delete
 3. świetne masz tatuaże :O
  Zapraszam do siebie! :)

  ReplyDelete