26/03/2017

Preparation for spring 2017! :)

Hi guys! 
Today we had a last Monday at March.. April is coming and it is very, very close! Are you excited? 
I already started counting days till holiday so of course I am very happy. 
Today I prepared some new things which I bought last days.. There is some clothes, some cosmetics and home decorations. Part of that things I got in Poland, the rest I bought here, in Ireland. 
Let's see what I got :) 
Hej Wam! 
Dziś ostatni poniedziałek w marcu! Kwiecień nadchodzi dużymi krokami! Mam nadzieję, że cieszycie się tak samo mocno jak ja.. 
Ostatnio zaczęłam odliczać dni do wakacji, więc każdy kolejny miesiąc sprawia, że jestem coraz bardziej szczęśliwa! 
Dziś przygotowałam dla Was post z nowościami z ostatnich tygodnii. Mam tutaj kilka ubrań, kosmetyków, a tazke dekoracji do domu. Część z tych rzeczy kupiłam podczas wizyty w Polsce, a resztę tutaj,w Irlandii. 
Nie przedłużając, zapraszam do oglądania :) 


* CLOTHES/ UBRANIA 
In Ireland I got great, light jacket from STRADIVARIUS for 30e. In Poland I made shopping on SINSAY. I got blouse for 15e, some T-shirts for 2.50e and pne T-shirt for 10e. I have to say that they all are really good quality and they are my fav clothes now! 

W Irlandii kupiłam lekką kurtkę ze STRADIVARIUS-a za ok 120 zł. W Polsce natomiast zrobiłam zakupy w sklepie SINSAY, gdzie nabyłam bluzę za 59,99zl, kilka t-shirtow za ok. 9,99zl oraz t-shirt ze Smerfem za 39,99zl. Wszystkie ubrania mimo niskich cen są dobrze wykonane i są one moimi ulubionymi rzeczami na ten moment :) 


* COSMETICS/ KOSMETYKI
All of those cosmetics are from Poland. I love Polish companies and every time when I am going to Poland I am buying a lot of things! I am not saying that the other companies are bad, but sometimes Polish are a little bit better! :D 
So.. I got: Toner and masks from TOLPA, mist from ZIAJA, cream and cleanser from MIXA, some masks from BIELENDA , and hair conditioner from CALLOS. And of course perfume from ZARA.

Wszystkie kosmetyki kupiłam podczas wizyty w Polsce. Uwielbiam Polskie firmy i ich produkty. Nie twierdzę, że inne są gorsze, ale miło jest móc wspierać Polskie firmy. 
Kupiłam: 
Tonik oczyszczający i maski z TOLPA, mgiełkę z ZIAJA, krem i mleczko do oczyszczania z MIXA, kilka masek do twarzy z BIELENDA oraz maskę do włosów z firmy CALLOS. A także perfumy z ZARA* SHOES/ BUTY 
Last days I got four pair of shoes.. It sounds crazy :D But the prices were really, really good and now I can say that I am ready for spring! 
I got two pair of shoes from NIKE: Nike Cortez and Nike SB. I got one pair of shoes from PRIMARK and one from SINSAY.  I think I have enough shoes for spring now :D

W ostatnich dniach kupiłam 4! pary butów.. Wiem, że to czyste szalenstow ale wszystkie były w niskich cenach, aż żal było nie kupić :D 
Kupiłam dwie pary butów z NIKE: Nike Cortez i Nike SB.  Kupiłam również piękne, czarne buty z PRIMARK-a i trampki z SINSAY.  Myślę, że teraz mam wystarczającą ilość butów na wiosnę :D 

*DECORATIONS/ DEKORACJE
Me and Kamil got some really nice staff for home. There are cups, candles and chocolates :D 
Candle is from TK MAXX and smell so amazing.. Like real pineapple.. I got some cover for Ipad fro ebay, aren't they cute?
Cups are from gift shop from Poland. They are in Kamil's language and are really cute! 
Chocolate I got on the airport in Poland. 

Razem z Kamilem kupiliśmy kilka rzeczy do domu. Świeczki, kubki, czekoladki.. 
Świeczkę dostałam od Kamila, jest ona z TK MAXX i pachnie przepięknie!! Jak prawdziwy ananas! Kupilam rowniez covery do Ipada, znalazlam je na ebay-u. :)
Kubki są z Polskiego z sklepu z pamiątkami. Teksty są napisane po śląsku, co sprawia, że są one bardzo urocze! 
Czekoladki są niemieckie, ale dostałam je w Polsce na lotnisku ;) That's all! As you can see I got a lot of things and March is still not over! Now I have to focus on my new website cause I would like to show it to You before Easter! 
I wish you all amazing week! 
Kisses, 
Eff! :) 

To wszystko! Jak widzicie kupiłam sporo rzeczy, a końca Marca nie widać :D Teraz muszę się skupić na mojej nowej stronie, ponieważ chciałabym Wam ja pokazać przed świętami Wielkanocnymi. 
Udanego tygodnia Wam życzę! 
Buziaki, 
Eff! :)


2 comments: