12/03/2017

PHOTO MIX - FEBRUARY 2017!

Hi guys! New post PHOTO MIX is here. You have to know that February is very important for me. At 14th of February I have a birthday and at 15th of February 2014 I came to Ireland. So birthday and kind of anniversary in one month. It is a lot! This month was actually really good! I have so many good memories.. Of course I came here to share this with You. But before I will start.. I would like to say sorry that this post is so late but I had so much work to do! And I really didn't have a time to sit down and write something for You. But! Very soon I will have for you very exciting news so I hope You will forget about this lateness. 
Hej Wam! 
Dziś przychodzę z postem z serii PHOTO MIX. Musicie wiedzieć, ze miesiąc luty jest dla mnie jednym z ważniejszych miesięcy. 14-tego lutego obchodzę urodziny, a 14 lutego 2014r. przyleciałam do Irlandii. Urodziny i 'rocznica' w jednym miesiącu to dużo, prawda? ;) 
Zeszły miesiąc był naprawdę super, i oczywiście chętnie podzielę się z Wami moimi wspomnieniami. 
Zanim jednak zacznę, chciałabym Was mocno przeprosić, że ten pojawia się z takim opóźnieniem. Dużo się działo w ostatnich tygodniach i nie miałam nawet chwili wolnego żeby dokononczyc post i go opublikować. Dlatego mam nadzieję, że mi wybaczycie to spóźnienie;)
A teraz zapraszam do oglądania!


At the beginning of the month we went for short trip to Malahide. More about it here: Malahide Castle & Gardens.
Na początku miesiąca wybraliśmy się na krótką wycieczkę do Malahide. Więcej o tym miejscu w poście: Malahide Castle & Gardens.

This month my dream came true! I made a tattoo, another.. Soon I will show You all of them! 
W tym miesiącu spełniło się jedno z moch marzeń.. Zrobiłam kolejny tatuaż ;) Już wkrótce obiecuję post z całą kolekcją moich tatuaży ;)

Our Valentine's day! It was amazing day! It was better than I could imagine! 
Nasze Walentynki - smaczne i urocze! Tak naprawdę dzień był wspaniały! Było lepiej niż mogłam sobie to wyobrazić!

Time with friends at Karting! I was just making a pictures but I know that the rest of friends had a really great fun!
Super dzień na gokartach! Ja robiłam tylko zdjęcia, ale wiem, że reszta spędziła super czas! :)

Amazing day at Pheonix Park! I went there with my boss and kids from work. We met deers, just look at the pictures! They were beautiful! 
Świetny dzień spędzony w Pheonix Parku! Wybrałam się tam z dziećmi z pracy! Mieliśmy okazje, zobaczyć jelenie z bliska!! Spojrzcie jakie one piękne :)

Few pictures of food.. Our Valentine's dinner, Lunch with Dominka, Fat Thursday...
Kilka ujęć jedzenia... Nasza Walentynkowa kolacja, Lunch z Dominiką, Tłusty Czwartek.. 


Our birthday party! Did I tell you that was the best party ever? It was! :)
Nasze przyjęcie urodzinowe! Wspominałam już, że to było najlepsze przyjęcie?? :)

That's all guys! I hope you enjoyed reading this post. Let me know how did you spent last month and what's your plans for March. I have some exciting news but I will tell you more about in next post. If You want to know all the time what is going on, follow me on Instagram: OurOfficialProfile
 I wish you amazing day, 
And See you soon! 
Eff :) 
To wszystko. Cieszę się, ze dotarliście do końca! Mam nadzieje, ze post przypadł wam do gustu! Koniecznie dajcie znać jak spędziliście czas w lutym i jakie są Wasze plany na marzec! Ja mam kilka News-ów, ale więcej o tym już w następnym poście :) Jeżeli jednak chcecie być na bieżąco, zapraszam do obserwowania mnie na Instagram-ie: OurOfficialProfile.
Życzę Wam miłego dnia!
Do zobaczenia wkrótce, 
Eff :)

3 comments:

 1. Ten tort był po prostu obłędny! To coś z ostatniego zdjęcia to bluzka czy sukienka? Góra wygląda sexy <3 czekam na "kolekcję tatuaży" :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Też dostaniesz taki na urodziny, nie ma problemu :D Body, właśnie zastanawiam sie czy po nie wrócić czy nie .. :D
   Haha tworzy sie! :*

   Delete
 2. Lovely photos

  Follow for follow?
  Chic Poradnik
  Blogs Showcase

  ReplyDelete