13/02/2017

Malahide Castle & Gardens!

Hi there!
I hope you had a nice weekend and you are ready for a new week! I am definitely not ready. I feel that I need few cups of coffee to wake up but... I will try be the best of me!
Last Sunday we went for a very quick trip to Malahide. We went there cause Kamil wanted to try his drone. And that was a birilliant idea. Weather was good, was very, very cold but sunny. Becuase of that we have amazing pictures and of course some views from drone. I have to say I am really happy that I got this toy for Kamil's birthday because now I have some more amazing pictures and some videos for my posts!
Okay, here You can find some informations about: Malahide Castle & Gardens and below pictures and video!
Enjoy :)

Hej Wam! 
Mam nadzieję, że miło spędziliście weekend i macie dużo pozytywnej energii na nowy tydzień! Ja niestety czuję, że potrzebuje kilku filiżanek kawy, ale postaram się być najlepszą wersją siebie:)
W zeszłą niedzielę wybraliśmy się na szybką wycieczkę do Malahide. Pojechaliśmy tam ponieważ Kamil chciał wypróbować ponownie swojego drona i to był genialny pomysł. Pogoda była całkiem w porządku, było strasznie zimno ale słonecznie. Dzięki temu mam kilka całkiem fajnych zdjęć i mamy klka ujęć z drona. Muszę przyznać, że cieszę się, że zdecdyowalam się na taki prezent dla Kamila, ponieważ dzięki temu oprócz zdjęć mogę dodawać również filmy z ciekawymi ujęciami. 
Tutaj możecie znaleźć informacje na temat: Malahide Castle & Gardens, tymczasem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć i nagrania z drona. 
:)

Malahide Castle & Gardens 

Drone views: 

Views from drone:

Movie from drone:
Film z drona:Some pictures form Avoca shop and cafe, but more about it soon!
Kilka zdjęć z Avoca sklepu i kawiarni, ale więcej o tym już niedługo :)

Guys! Let me know if you like posts like this. Do you like notes where you can find some videos from drone? Maybe would you like read more post about places in Ireland? Let me know, I would like you to back here and read something what you like :)
I hope you will have a nice day!
See you soon,
Eff :)
Dajcie znać co myślicie o takich relacjach. Czy podobają Wam się posty z materiałami z drona? Czy chcielibyście więcej notek z informacjami z pięknych miejsc w Irlandii? Piszcie, chętnie spełnię wasze oczekiwania :) 
Uciekam szykować się na kolejny dni, 
Wam życzę miłego dnia !
Do usłyszenia, 
Eff :)

6 comments:

 1. Przepiękny zamek, uwielbiam tego typu architekturę :D

  ReplyDelete
 2. Wspaniale zdjęcia <3

  Zapraszam
  https://www.pannaanna92.com/

  ReplyDelete
 3. Wspaniale miejsce, chciałabym udać się tam :)
  Piękne zdjęcia.
  Buziaki Kochana.

  ReplyDelete