15/01/2017

CHANGES FOR 2017!/ ZMIANY!

Hi guys!
I hope you are well after weekend and you are ready for new week! I am ready, kind of.. 
Today I am coming with post about changes which will come in next few days. 
First: I would like to write in two languages: English and Polish. I know it doesn't look really good. It looks bit messy but I have a readers from few different countries and I have to write in both languages if I want to keep my readers on my blog. :)
Second: In the next months I will transfer my blog on new, my domain, so everything will be different but I will tell you when it will be good time :)
Third: I want to keep some routine here. Sometime I have like 1000 ideas for post but sometimes I am sitting for over hours and I don't have anything so because of that I would like to make some planning posts. I will be writing posts about the same topics, or similar. And that would be in the same time, on every Monday. For example: First Monday of February I will write about this what happened in February, next Monday I will post about idea for cake and etc. I hope it will work. 
Fourth and last: I will have 3 or 4 constantly post and one which will be different every month. 
Let's see what posts I will write:

Hej Wam!
Mam nadzieję, że miło spędziliście weekend i macie wystarczająco dużo energii na nadchodzący tydzień! Dziś przychodzę do Was z postem, w którym opowiem o zmianach, które nastąpią na blogu w najbliższym czasie.
Po pierwsze: Będę się starała pisać w dwóch jezykach: Angielskim i Polskim. Wiem, że nie wygląda to bardzo estetycznie, wręcz trochę chaotycznie ale są tutaj czytelnicy z różnych części świata i muszę zadbać o wszystkich tak samo. :)
Po drugie: W najbliższych miesiącach chciałabym przenieść swojego bloga na prywatna domenę, co wprowadzi kilka zmian, ale o tym opowiem wam bliżej terminu:)
Po trzecie: Chciałabym wprowadzić pewnego rodzaju rutynę, jeżeli chodzi o pisanie postów. Czasem jest tak, że mam 1000 pomysłów, o czym napisać post, ale czasami spędzam godziny na patrzenie w ekran, i nie umiem napisać więcej niż: hej! Dlatego postaram się stworzyć serię postów o tej samej, bądź podobnej tematyce, które będą się pojawiały regularnie, w każdy poniedziałek.
Po czwarte oraz ostatnie primo: Co miesiąc pojawią się 3 bądź 4 systematyczne posty oraz jeden, który będzie się zmieniał co miesiąc.
Zobaczmy o czym będę pisać!

1. PHOTO MIX - LAST MONTH! / PODSUMOWANIE
Those posts you saw earlier. I am writing about this what happened last month.
Od pewnego czasu, pod koniec miesiąca dodaje podsumowanie, w którym krótko staram się napisać co wydarzyło się w danym miesiącu. 


2. FOOD BOOK! / INSPIRACJE ŻYWIENIOWE
Something new, and I hope it will work. Again and again we are trying to eat healthy and trying to find new recipes. So I decided to make a post about this what we are eating, how we are preparing that. I hope you will like it!
Znowu i znowu staramy się z Kamilem jeść zdrowo, ale smacznie. Czasem nam się udaje, a czasem wręcz przeciwnie. Dlatego, żeby zmotywowac Was i Nas, chciałabym raz w miesiącu dodać post, w którym będę opisywać co jemy, jak to przygotowujemy itp. Mam nadzieję, że spodoba Wam się taki pomysł :)


3. TRAVELS! /  PODRÓŻE
Of course Travels! I am planning to travel few times this year. If course I will have some short trips like last year and some longer like holidays. I want to share with you my advice about that places and some pictures an etc.
Oczywiście nie mogło zabraknąć podróży. Planuję w tym roku kilka krótkich wyjazdów jak w tamtych roku, oraz dłuższych, typu wakacje. Chciałabym się podzielić z Wami moimi planami, inspiracjami czy radami na temat danego miejsca!


4. FAVOURITE/ TOP 5! / ULUBIONE/ TOP 5 
That's something new. I just realized that I have some favourite blogs about travelling to read, some cool places too see, some Instagram-s accounts which I would like to show you, that's why I am going to posts once per month post with my favourite things. In that way I could still telling you something about myself :)
To jest coś nowego, coś co wpadło mi do głowy i nie jestem jeszcze pewna czy to będzie działać.. ;)
Zrozumiałam, że chciałabym czasem podzielić się z Wami moimi ulubionymi blogami, które czytam, kontami na Instagram-ie, które obserwuję, czy miejscami, które chciałabym odwiedzić. Raz w miesiącu chciałabym dodać post z ulubionymi rzeczami. :)5. I DON'T KNOW YET! / JESZCZE NIE WIEM!
This is truth. This is place for something what I am not planning. Like I would like to tell you aboy my birthday's party, about my short trip to Poland, about some sales. So this is actually post about nothing and everything. I just want to have a place to tell  about something not really special but still interesting (I hope.. :D ).
Dokladnie tak... To jest miejsce na post, którego nie zaplanowałam. Spontaniczna wycieczka do Dublina, relacja z urodzin, zakupy z wyprzedaży. Jest to takie miejsce, w którym będę mogła Wam o czymś powiedzieć, co nie jest do końca jakoś super ważne :)


This is it. That's all. I hope I will make it as I want. I know that now I have to spend more time with my computer and just focus on this what I am doing here. I wish you a great week and will see you next week!
Eff ;)
To wszystko! Mam nadzieję, że uda mi się poprowadzić bloga, w taki sposób, o jakim myślę. Wiem, że muszę się bardziej przyłożyć, i zacząć spędzać tutaj więcej czasu aby to wszystko działało
Tymczasem życzę Wam udanego tygodnia.
Do zobaczenia za tydzień!
Eff :)


8 comments:

 1. Świetne postanowienia odnośnie bloga. Życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga oraz dalszych sukcesów :*

  ReplyDelete
 2. Zapowiada się ciekawie ;) Z przyjemnością będę tu zaglądać :) Pozdrawiam i zapraszam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie okej :)
   Pozdrawiam :)

   Delete
 3. Brzmi cudownie! Trzymam kciuki żemy wszystko poszło zgodnie z planem :D

  ReplyDelete
 4. pyszne te Wasze posiłki :D omom aż głodna jestem;p obserwuję:)

  ReplyDelete
 5. swietny blog, dobrze sie Ciebie czyta :) na pewno bede odwiedziala Cie czesciej :)
  zapraszam do mnie na nowego posta :)
  https://brbadventures.wordpress.com/2017/01/26/diversity/
  Kasia

  ReplyDelete